News
Strefa "Lech" - zapraszamy na imprezy taneczne:


16mar
Piątek - Grzeszny piątek
Masz ochotę na pikantną rozrywkę? Nocne życie Pierwszej Stolicy z perspektywy Vehikułu Czasu! Planujesz wieczór panieński? Kawalerski? Połacz to z naszym wydarzeniem w klubie! Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!


"Grzeszny piątek" to cykl imprez spod znaku najlepszej rozrywki w Gnieźnie
Noc pełna wrażeń z licznymi niespodziankami. Panie piją za free do 22.00 - wybrane drinki z karty menu!

Początek - 21.00. Grzeszymy tanecznymi rytmami, które zaserwuje dla Was DJ Jamal. Wstęp przez pierwszą godzinę - 10 zł. Bilet do wymiany w barze przez całą noc! Wszystkie szczegóły akcji dodatkowych zawsze u barmana!

Darmowe drinki dla pań do 22.00, przedstawicielki płci pięknej wchodzą za free do 23.00. To wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie tej nocy w Vehikule!

PROMOCJA! Masz urodziny? Pokaż na wejściu swój dowód osobisty - dostaniesz darmowy wstęp dla siebie i partnera. W barze czeka na Ciebie urodzinowy drink!

Rezerwacje telefoniczne - 789 444 789!
17mar
Sobota - Dzień św. Patryka
Klub Vehikuł Czasu zaprasza na szaloną zabawę taneczną! Gorączka sobotniej nocy w Pierwszej Stolicy. Do Waszej dyspozycji dwa parkiety taneczne! Najlepszą w mieście imprezę rozpoczynamy o 21.00!


Tego wieczoru nawiążemy do tradycyjnego święta narodowego w Irlandii. Na cześć patrona Zielonej Wyspy na całym świecie organizowanych jest wiele wydarzeń - symboliczne toasty w tym roku wzniesiemy także w Vehikule Czasu!

Za konsolą na głównym parkiecie Raiden oraz Jamal, na scenie pojawi się także nasz wokalista Przemek. Klimaty house music to tradycyjnie DJ Thomas.

Wstęp - 20 zł (cena gwarantowana do 22.00). Bilet do wymiany w barze przez całą noc! Szczegóły zawsze u barmana!
Rezerwacje telefoniczne - 789 444 789!
Wydarzenie na Facebooku
Dodatkowe informacje::
  • Dress code: elegancki casualowy
    Prosimy pamiętać o odpowiednim stroju. Preferowany ubiór to elegancki strój casualowy. Mile widziana koszula i marynarka. Goście w strojach sportowych nie zostaną wpuszczeni do klubu.

  • Wstęp na imprezy tylko dla osób pełnoletnich!

  • Rezerwacje on line pod numerem telefonu 789444789

  • Zastrzegamy prawo do zmiany ceny biletu po godzinie 22!