Services

Vehikuł Czasu - informacje o klubie

Vehikuł Czasu to lokal na kulturalnej mapie Gniezna. Swoją działalność zapoczątkował w ostatni weekend października 2010 roku.

Na pierwszej kondygnacji dwupoziomowego lokalu usytuowana jest łówna sala taneczna, tzw. "Strefa Lech", gdzie w piątki oraz soboty odbywają się imprezy. Do dyspozycji klientów jest 9 boksów i pomieszczenie vipowskie. Dla gości mamy także balkon, gdzie czekają wygodne pufy. Każdy klient znajdzie więc odpowiednie miejsce dla siebie.
Druga sala - górna - tzw. "Strefa Tyskie" czynna w soboty z kameralnym parkietem tanecznym.
W ostatnią niedzielę miesiąca coś dla miłośników starych, zapomnianych przebojów - "Gnieźnieńskie Fajfy", impreza dedykowana klientom 50+.

Na sali dostęp do bezprzewodowego internetu!

Cały klub charakteryzuje się ciepłym oraz ekskluzywnym wystrojem. Nowoczesna aranżacja wnętrza powoduje, że do Vehikułu chce się wracać. Zastosowane wewnątrz lokalu kolory - czerń oraz grafit - tworzą interesujący klimat. Istotnym elementem wystroju jest także nowoczesne oświetlenie, które doskonale komponuje się z całością. W połączeniu z bardzo dobrym nagłośnieniem tworzy to idealne miejsce do zabawy. Nad bezpieczeństwem gości podczas organizowanych imprez czuwa wykwalifikowana ochrona. Dodatkowo lokal objęty jest systemem monitoringu.

Bogato zaopatrzone bary zadowolą każdego klienta. Uprzejma obsługa, dla której żaden drink nie jest problemem pozostaje do dyspozycji. Barmani sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych gości. Wysoki poziom obsługi to jedna z głównych cech Vehikułu Czasu.

Vehikuł Czasu to miejsce, które dostosowuje się do potrzeb klientów. Staramy się zaskakiwać kreatywnymi pomysłami. Warto nas odwiedzić by się porządnie pobawić, ale także, aby spotkać się i porozmawiać ze znajomymi.

Vehikuł Czasu - impreza jakiej jeszcze w Gnieźnie nie było!